• Новак
Убава Гроздобер се Зголеми за Складирање Кошница Кутии, Цвет Флорални Големи Количка за Складирање Кошеви Ткаенина Организатор Складирање Коцки Кутија со Рачки Р?

Убава Гроздобер се Зголеми за Складирање Кошница Кутии, Цвет Флорални Големи Количка за Складирање Кошеви Ткаенина

DEN 405.60
Производот е достапен

Достапност

【Премиум Материјалот】надворешноста на ткаенина кошница се направени од издржлив платно цврсти метални шипки рамка околу врвот се задржи на кошница форма,Трајни и високо квалитетен материјал се направи оваа складирање кошница последните добар долго време.Наредени со тенка муслин водоотпорен материјал.Тоа е лесно да се чисти,само да се избрише со влажна сунѓер или крпа. 【Големина】 : 13 (L) x 13 (W) x 13 (H) инч.Голем капацитет, може да се сместат многу предмети.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување. 【Количка за Дизајн】Оваа кошница е расклопна, лесно да се свитка.Тоа може да го спаси вашиот простор кога не го користите, добар избор за вашиот дом оркестарот. 【Повеќенаменски Прилики】 : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, дневна соба, покажат, бања, cloakroom, перална, може да се стави на облека, играчки, дребулии, книги, козметика, долна облека, закуски, итн.Складирање кошеви не само домаќинство staples во помагање со вашата домашна организациски проекти, но исто така двојки како шармантна декорација. 【Обезбедување на квалитет】 : Ова Чување на Кутии се многу популарни, но ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката