• Новак
Спартанско Steriphene II Бренд за Дезинфекција Deodorant Пролет Ветре Мирис, Случај

Спартанско Steriphene II Бренд за Дезинфекција Deodorant Пролет Ветре Мирис, Случај

DEN 1746.96
Производот е достапен

Достапност

аеросол за дезинфекција spreay.Steriphene II е двојна фенолни систем обезбедува ефикасна антимикробна активност на хард, nonporous, животната средина површини.Идеален за удобен дезинфекција по место чисти-up за области не е лесно да се постигне за време на рутински постапки за дезинфекција.Steriphene II е тестиран и покажа ефикасен против метицилин резистентни-Staphylococcus aureus (MRSA) и Vancomycin-отпорни, Enterococcus faecalis (VRE).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката