• Новак
Станот/Фиксни Ѕид Заградата за Samsung UN78JS9500FXZA 78 инчен 4K SUHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

Станот/Фиксни Ѕид Заградата за Samsung UN78JS9500FXZA 78 инчен 4K SUHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

DEN 1631.52
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен Со : Samsung UN78 JS9500 FXZA.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само 1.3" инчен надвор од ѕидот.Максимална Тежина Капацитет : 220 кг.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката