• Новак
Cenglings Кристал Сандали, Жените Патент Шупливи Надвор Оптоварување Чевли Strappy Ѕиркаат Пети Рамни Чевли Се Лизга На Фустан Партија Сандала

Cenglings Кристал Сандали, Жените Патент Шупливи Надвор Оптоварување Чевли Strappy Ѕиркаат Пети Рамни Чевли Се

DEN 261.60
Производот е достапен

Достапност

Посебни Плетенка Еластична глуждот рака,удобно отвори пети,прават вашите нозе се движат слободно.Нашиот производ е добар со разумна цена и веруваме дека ќе вреди.Совршен за снежните денови, дождливите денови, скијање, пешачење, риболов, шетаат кучиња и други отворено спортот, а исто така се погодни за фармерки и панталони. ✱Она што за Враќање Барање?Ако не постои брза за да имате тоа, можете да контактирате со нас, тогаш ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, па ве молиме да ги затвори вратите барање!Ви благодариме.Оваа жените дами девојки чевли се направени од висок квалитет на СТП кожа, Еко-пријателски и удобно.5-7 ➣ CN : 37/235 ➣ Нога Должина : 23.9" ✱Колку долго е на Превозот?Објектот ќе трае 15 дена да испорача, понекогаш ќе трае 25 дена предизвика страна на царинската управа .Се надевам дека ќе можат да го разберат. ✅[ПОГОДНИ ПРИЛИКИ] : Платформа Heigh : 1cm/0.И нашите производи се со најдобар квалитет, а цената е многу разумен.5" Големина : 38 ➣ НАС : 7.Врвен квалитет на СТП кожа,малку перница поместена удобно единствена,даде доволно поддршка за нозе. ✅[ДИШЕ ПОСТАВАТА] : -Чевли на Висока Пета : 2. ✱Зошто да изберете нашите производи?Ние си имаме свој снабдувач. ✅[АНТИ-ЛИЗГА МЕКА ЕДИНСТВЕНА] : жолта оптоварување чевли за жени жени оптоварување потпетици жените оптоварување пурпурна 3 инчен оптоварување сандали за жени жени s оптоварување сандала оптоварување чевли за жени големина 5 жени оптоварување платформа оптоварување патики за жените, големината 6 оптоварување патики за жените, големината 9 жени оптоварување со лак жените оптоварување ѕиркаат пети оптоварување чевли за жени жени оптоварување фустан чевли жените оптоварување 10 жени оптоварување 11 црна оптоварување за жените.5" Големина на : 39 ➣ НАС : 8 ➣ CN : 39/245 ➣ Нога Должина : 24.7" ➣ Нога широк : 9-9. ✅[АНТИ-ЛИЗГА МЕКА ЕДИНСТВЕНА] : велур чевли sequin чевли водоотпорен чевли не се лизга чевли спортски чевли римски чевли салата чевли brioche тенис чевли ткаенина чевли мека крпа чевли ролери чевли мраз скејт чевли глуждот рамни чевли класичен сандали патент сандали крст на рака сандали дами сандали мрежа сандали перспектива сандали кристал сандали мокасини сандали тока сандали плажа влечки оптоварување влечки лето флип огради високи потпетици флип огради платформа флип огради плажа флип апостолки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката