• Новак
Miseno MNOMCBN MMCMC 16 x 20 Frameless 1 Вратата Медицина Кабинет

Miseno MNOMCBN MMCMC 16 x 20 Frameless 1 Вратата Медицина Кабинет

DEN 3336.00
Производот е достапен

Достапност

Miseno MMC2016 MC Карактеристики : Покриени под Miseno е 1 година ограничена гаранција изработени од нерѓосувачки челик со Висок квалитет заврши ќе се спротивстави на 'рѓа и корозија преку секојдневна употреба Реверзибилна шарки им овозможи на вратата да се отвори од десната или левата страна Вдлабнати или површината планината инсталација Опремени со 3 полици за максимална складирање Огледало е frameless со beveled пред се Обезбеди хардвер монтажа вклучени Miseno MMC2016 MC Спецификации : Ширина : 16" (од лево на десно) Висина : 20" (од врвот до дното) Длабочина : 4-3/4" (од напред-назад).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката