• Новак
BDHJYDB Унисекс Бејзбол Капа Рамен Гребенот возач на камион Капи Тато Капа 3D Печатење Хип Хоп Среќен Божиќ Прилагодливи Snapback Капи

BDHJYDB Унисекс Бејзбол Капа Рамен Гребенот возач на камион Капи Тато Капа 3D Печатење Хип Хоп Среќен Божиќ Прилагодливи

DEN 237.36
Производот е достапен

Достапност

Не машина за миење.Одлично се Вклопуваат за Повеќето Глава Големини,Обемот на Главата : 22.Подарок : овој возач на камион шапка е одличен подарок за роденден, валентин, Татковци Ден, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Уникатните дизајни се стилски и сигурни за да ги импресионираат.Материјал : Рамни бил капи изработени од 100% полиестер.Карактеристики : Материјал : 100% полиестер. 6 панел структура.Тоа не е само шапка е, исто така, спортски или улица е најдобро одговара!Со толку многу бои за да изберете од. 6 везени претходно биле вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката