• Новак
Голема Трудови! Голема Тиква Меморандуми, 8.5 x 11, 80 Count (2019090)

Голема Трудови! Голема Тиква Меморандуми, 8.5 x 11, 80 Count (2019090)

DEN 1020.00
Производот е достапен

Достапност

80 брои. 8. 5" X 11" Лист големина.Компатибилен со повеќето инк-џет и ласерски принтери.Mail со користење на #10 (tri-стар) или A9 (половина пати) плик.Голема Трудови!голема Тиква меморандуми е идеален за испраќање на покани, соопштенија и лични пораки.Пакет содржи 80 листови на 8 1/2" X 11" Канцелариски материјал и е компатибилен со повеќето инк-џет и ласерски принтери.Посета www.Greatpapers за лесно да го користите печатење на обрасци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката