• Новак
XuetongXT Конфронтирачки вртежен момент Клуч Универзална Ракав Главата во Собата Штекер Ракав 7-19mm Spanner Копче Мулти Рака Алатки Cr - Материјал (Боја : Црна) Мултифункциона

XuetongXT Конфронтирачки вртежен момент Клуч Универзална Ракав Главата во Собата Штекер Ракав 7-19mm Spanner Копче

DEN 1147.20
Производот е достапен

Достапност

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Мали димензии, лесно да се носат.Погоден За автомобилската индустрија, дома одржување, производство, градежништво, итн.Може да се користи за отстранување на орев завртка куки, плоштад главата завртки и гром шефови, итн.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Characteristic : Направен од високо јаглероден челик, силни и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката