• Новак
Напредни Раст на Косата Масло 120 ML | Чисто | Физичко | Посилни Подолго и Погусто Косата

Напредни Раст на Косата Масло 120 ML | Чисто | Физичко | Посилни Подолго и Погусто Косата

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Раст на косата, Исхрана, Подолго, Подебели и Целосни Коса.Ова е уште еден моќ спакувани производ од нашите Професионални Опсег.Ова Губење на масло е богато со црно семе и ленено семе на нафта, ќе работат на вашиот скалп во ниеден момент и чудесно намалување на косата да падне и да се промовира раст на косата.Ова масло, исто така, помага во задебелување на косата и спречување на прерана проседи.Уникатна комбинација на масла помагање на контрола тешка косата да падне од страна на негување на вашиот скалп.Ова масло, исто така, помага во задебелување на косата и спречување на прерана проседи.Прашања и одговори : 1. Она што е типичен истекување на производот?Одговор : Тоа е даден на дното на производот.Обично, на истекот датум е 2 години. 2. Објасни употреба на објектот Одговор : Нежно масажа на вашиот скалп и коса.Чувајте го преку ноќ или 40-45 минути и исплакнете ја косата со благ или растителни шампон.Повторете го 2-3 пати неделно.Ние препорачуваме печ тестирање пред да го користите производот.Сите производи се создадени за надворешна употреба само.Ве молиме продавница во ладно и суво место. 3. Е Органски производ?Одговор : Тоа е органски производ.Таа користи само органски состојки. 4. Дали тоа поправка на Косата Штета?Одговор : Редовна употреба ќе поправка на оштетена коса, да обезбеди сила за коса.Тоа е за подебели, повеќе и здрава коса. 5. Како го прави ова масло влијае на косата?Одговор : Напредни Раст на Косата Масло ја храни косата.Тоа ја прави косата - повеќе, подебели и целосни. 6. Колку пати неделно треба да се користи производот?Одговор : Минимум двапати до трипати неделно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката