• Новак
Riyidecor Пропушти да Г-ѓа Позадина 7Wx5H ft Селски Бела Зелена Цвеќиња Невестата да Биде Ангажман Партија Булчински Туш Фотографија Позадина Украси Банер Реквизити Студи

Riyidecor Пропушти да Г-ѓа Позадина 7Wx5H ft Селски Бела Зелена Цвеќиња Невестата да Биде Ангажман Партија Булчински

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал и големина на : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни ткаенина ткаенина,што го прави моделот повеќе реални. 7x5ft.Дизајн : цвет тема, бели Цвеќиња, зелени лисја Позадина.Она што се Вклучени : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање), позадина стојат не е вклучена.Се применуваат : Идеален за свадба, забава, новороденче, деца, и производ фотографија, како и за видео позадина.Одржување : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена.На брчките и браздата се речиси отстранет.Ве молиме железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.Овој цвет фотографија позадина е толку селски дека бела и зелена боја шема.Овој модерен дизајнер позадина е изработен од ткаенина ткаенина, еко-пријателски. 【Материјал и Големина】 : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни ткаенина ткаенина ,што го прави моделот повеќе реални. 7x5ft 【Дизајн】 : Романтична Тема, бела и зелена шема, кул и популарни.бела боја. 【Она што се Вклучени】 : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање) ,позадина стојат не е вклучена. 【Применуваат】 : Идеален за свадба, забава, новороденче, деца, и производ фотографија, како и за видео позадина. 【Одржување】 : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена.На брчките и браздата се речиси отстранет.Ве молиме железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.Детали : Материјал : Винил ткаенина Модел : зелена и бела флорални Големина : 7x5ft Тежина : 0.79 LB Она што се Вклучени : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање) ,позадина стојат не е вклучена.Напомена : ★ Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3мм. ★Објект може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката