• Новак
Чиста Билки Jatamansi (Nardostachys Jatamansi) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 100ml

Чиста Билки Jatamansi (Nardostachys Jatamansi) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 100ml

DEN 1175.76
Производот е достапен

Достапност

КОЛИЧИНА : - Сад Тип - Висок Квалитет Килибар Стакло Природни, Терапевтски Одделение Етерично Масло.Ова помага да се промовира раст на косата, а исто така тоа го прави вашата коса неспокојот, shinier. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.Секогаш се разредува со превозникот масло.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - не се однесуваат директно на кожата.Ова помага да се промовира раст на косата, а исто така тоа го прави вашата коса неспокојот, shinier.Spikenard Етерично Масло, има питу, груби дрво како мирис кој е малку musty.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Оние кои страдаат од грижите или други претерано активни и ментално навики ќе имаат огромна корист од редовната употреба на оваа специјални нафта.Jatamansi Spikenard Етерично Масло спречување на косата да падне и првутот во вашата коса.Секогаш се разредува со превозникот масло.Да се чува далеку од очите и чувствителни области.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла. 1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 15 капки да се Чува далеку од очите.Да се чува далеку од очите и чувствителни области.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш на долготраен тераписки.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Секогаш се разредува со превозникот масло.Jatamansi Spikenard е смирувачки и заземјување и е високо почитуван за тоа е способноста за поддршка на длабок сон и да им помогне на една работа и преку ослободување потсвеста траума.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - не се однесуваат директно на кожата.БОЈА & АРОМА : - Жолто обоени малку слатка течност. 1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 15 капки да се Чува далеку од очите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката