• Новак
Туристички Ранец Крава Место Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Крава Место Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Крава Место Печатени Backpack Our Schoolbag Е Совршен За Младите Тинејџери, Девојки, Teenages, Жени, Момчиња.Постои Патент Џеб На Грбот.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Големина : Прибл 11.Мултифункционален За На Училиште, Универзитет, Отворен, Спорт, Кампување, Планинарење Патување, Патување, И Др.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија.Постои Patch Џеб На Секоја Страна.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Голем Капацитет : 1 X Главниот Волумен Џеб,2 X Странични Џебови,1 X Пред Патент Џеб,И 4 X Џебови Внатре.Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката