• Новак
CMS 8GB (1X8GB) DDR4 25600 3200MHz Не ECC SODIMM Меморија Ram меморија Надградба на Компатибилен со Gigabyte® Лаптоп AORUS 15G КС, AORUS 15G XC, AORUS 15G YC, AORUS 15G (RTX 30 Серија) - D110

CMS 8GB (1X8GB) DDR4 25600 3200MHz Не ECC SODIMM Меморија Ram меморија Надградба на Компатибилен со Gigabyte® Лаптоп

DEN 1062.00
Производот е достапен

Достапност

Компјутерската Меморија Решенија гарантира компатибилноста со моделите понудени во описот.Меморија Тип : Не-ECC SODIMM, 260-Pin.Брзина : DDR4-25600, 3200 MHz. 1 Парче Комплет.Производ изглед може да варираат.Слика за повикување само.Ограничен Доживотна гаранција против производствени дефекти кога го купив од Компјутер на Мемориската Решенија. 1pc на 8 GB DDR4, 3200 MHz, Не-ECC, CL16, X8, 1.35 V, Unbuffered, SODIMM, 260-pin Максимален Капацитет : 64gb Приклучоци : 2 Компатибилен со : Gigabyte Лаптоп AORUS 15 G КС, AORUS 15 G XC, AORUS 15 G YC, AORUS 15 G (RTX 30 Серија) Живот замена или поправка гаранција против производствени дефекти од страна на Компјутерската Меморија Решенија.Изработен од Компјутер на Мемориската Решенија.Ние не користите ОЕМ или Генерички Модули за да се избегне некомпатибилност.Во повеќето случаи, може да се меша производителот делови, сепак, сите мемориски во системот ќе се кандидира на најбавната перформанси на инсталирани модули или ПРОЦЕСОР/обработувач способност.За да ги максимизирате перформансите, ние ви препорачуваме да го инсталирате на вашиот мемориски модули во исти парови.На 64-битни Оперативни Систем е потребно да се користат повеќе од 4 GB меморија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката