• Новак
2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Грозје, Овошје Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална соба, Детска Соба, Кујна, Скали,Тоалет

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Грозје, Овошје Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална

DEN 383.52
Производот е достапен

Достапност

Тоа се пали автоматски кога светлината станува темно, и се исклучува кога светлината станува посветла✔Погоден за повеќе environments The nightlight е совршен за ходникот, бања, спална соба, кујна, дневна соба, бебе соба, детска соба или било каде треба некои екстра лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката