• Новак
Cenglings Кристал Сандали, Жените Патент Шупливи Надвор Оптоварување Чевли Strappy Ѕиркаат Пети Рамни Чевли Се Лизга На Фустан Партија Сандала

Cenglings Кристал Сандали, Жените Патент Шупливи Надвор Оптоварување Чевли Strappy Ѕиркаат Пети Рамни Чевли Се

DEN 261.60
Производот е достапен

Достапност

5 ➣ CN : 40/250 ➣ Нога Должина : 25cm/9.Се надевам дека ќе можат да го разберат.Посебни Плетенка Еластична глуждот рака,удобно отвори пети,прават вашите нозе се движат слободно.И нашите производи се со најдобар квалитет, а цената е многу разумен.5-7 ➣ CN : 37/235 ➣ Нога Должина : 23.4" Големина : 36 ➣ НАС : 6 ➣ CN : 36/230 ➣ Нога Должина : 23cm/9.Оваа жените дами девојки чевли се направени од висок квалитет на СТП кожа, Еко-пријателски и удобно. ✱Она што за Враќање Барање?Ако не постои брза за да имате тоа, можете да контактирате со нас, тогаш ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, па ве молиме да ги затвори вратите барање!Ви благодариме. ✱Зошто да изберете нашите производи?Ние си имаме свој снабдувач.9" ➣ Нога широк : 8-8.9" ✱Колку долго е на Превозот?Објектот ќе трае 15 дена да испорача, понекогаш ќе трае 25 дена предизвика страна на царинската управа .5" Големина : 38 ➣ НАС : 7.Совршен за снежните денови, дождливите денови, скијање, пешачење, риболов, шетаат кучиња и други отворено спортот, а исто така се погодни за фармерки и панталони.5 ➣ CN : 38/240 ➣ Нога Должина : 24cm/9.5" Големина на : 39 ➣ НАС : 8 ➣ CN : 39/245 ➣ Нога Должина : 24.Големина : 35 ➣ НАС : 5.2" ➣ Нога широк : 10см/3.Нашиот производ е добар со разумна цена и веруваме дека ќе вреди.9" Големина : 42 ➣ НАС : 9.Еластична slingback отвор за лесно да се лизга за вклучување/исклучување.Овие чевли и за жените.5-10 ➣ CN : 42/260 ➣ Нога Должина : 26cm/10.7" Големина : 41 ➣ НАС : 9 ➣ CN : 41/255 ➣ Нога Должина : беа 25,5 cm/10" ➣ Нога широк : 9. ✅[ДИШЕ ПОСТАВАТА] : -Чевли на Висока Пета : 2.4" Големина : 37 ➣ НАС : 6.8" ➣ Нога широк : 9. ✅[ПОГОДНИ ПРИЛИКИ] : Платформа Heigh : 1cm/0. ✅[АНТИ-ЛИЗГА МЕКА ЕДИНСТВЕНА] : велур чевли sequin чевли водоотпорен чевли не се лизга чевли спортски чевли римски чевли салата чевли brioche тенис чевли ткаенина чевли мека крпа чевли ролери чевли мраз скејт чевли глуждот рамни чевли класичен сандали патент сандали крст на рака сандали дами сандали мрежа сандали перспектива сандали кристал сандали мокасини сандали тока сандали плажа влечки оптоварување влечки лето флип огради високи потпетици флип огради платформа флип огради плажа флип апостолки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката