• Новак
Метал Ранец Тока, Слајд Тока Планина Форма 8‑Облик Клип Кука Fastener за Ранец за Лак Вратоврска

Метал Ранец Тока, Слајд Тока Планина Форма 8‑Облик Клип Кука Fastener за Ранец за Лак Вратоврска

DEN 420.00
Производот е достапен

Достапност

Може да се користат во различни апликации, како што се торби, ранци, спортска опрема, пет материјали, итн.Направени од високо‑квалитет месинг, трајни и капка‑доказ и носат‑отпорни, и може да се користи за долго време.Многу погодна за webbing или здрав, како што се јаки, градите ремени, ремени, паричници, ранци и багаж.Комплет содржи 50 поставува на прилагодување клипови, која може да се користи за да се направи облека по волја, и тоа е лесно да се инсталира и да го замени.Постојат 3 видови клипови, вклучувајќи ги и 8‑облик токи, планина во форма и кука токи, кои се погодни за различни продукции.Функција : 1. Постојат 3 видови клипови, вклучувајќи ги и 8‑облик токи, планина во форма и кука токи, кои се погодни за различни продукции.2. Направени од високо‑квалитет месинг, трајни и капка‑доказ и носат‑отпорни, и може да се користи за долго време.3. Многу погодна за webbing или здрав, како што се јаки, градите ремени, ремени, паричници, ранци и багаж.4. Комплет содржи 50 поставува на прилагодување клипови, која може да се користи за да се направи облека по волја, и тоа е лесно да се инсталира и да го замени.5. Може да се користат во различни апликации, како што се торби, ранци, спортска опрема, пет материјали, итн.Спецификација : Предмет Тип : Прилагодлив Клип Set Specification : 50 sets Main Материјал : Месинг (производот е составен од комплексни материјали)Како да го Користите : Комбинираат три-парче костим за вратоврска, тексас и во други места да се користи како прилагодување тока.Пакет Листата : 50 x 8‑Облик Buckle50 x Планина Форма Buckle50 x Кука Тока.

Декларирани спецификации

Item Type:
Adjustable Clip Set
Specification:
50 sets
Main Material:
Brass (the product is composed of complex materials)
How to Use:
Combine the three-piece suit on a tie, denim and other places to use as an adjusting buckle.
Package List:
50 x 8‑Shaped Buckle50 x Mountain Shape Buckle :
50 x Hook Buckle :

Комплементите на стоката