• Новак
Туристички Ранец Ballroom Танцува Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Ballroom Танцува Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : Прибл 11.5 Во(L) * 8 Во(W) * 16 Во (H).Високо-Квалитетни Материјали : Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо, Рака И Грбот Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност И Да Го Заштитите Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Голем Капацитет : 1 X Главниот Волумен Џеб,2 X Странични Џебови,1 X Пред Патент Џеб,И 4 X Џебови Внатре.Симпатична Изглед, Погодна За Жени/Мажи Туристички Ранец Рамо, Лесно Можете Да Ги Чувате Вашите Лични Предмети.Постои Патент Џеб На Грбот.Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.Прилагодлив.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија.Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката