• Новак
Saviland 5 во 1 Градител Помине Гел за Полнење - 15ml/0.5 fl.оз Јасно Голи Гел Ноктите Комплет Fiberglass Помине Продолжување Комплет за Нокти Поправка Помине Продолжување Декорац

Saviland 5 во 1 Градител Помине Гел за Полнење - 15ml/0.5 fl.оз Јасно Голи Гел Ноктите Комплет Fiberglass Помине

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Не испуштајте го, НЕ го погоди, или фрли на пакет, како и заштита на кутијата е ограничен.❤【ЗГРАДА ГЕЛ СИТЕ-ВО-ЕДНО ПОЛНЕЊЕ】Содржи 2*15ml јасно и голи градител помине гел, 100pcs помине форми, 10pcs влакна продолжување листови, 10pcs/торба fiberglass, нокти датотека, обликување на ноктите. Воопшто не повеќе од обликот на вашите нокти, тоа е лесно да се предизвика ноктите да стануваат слаби. ❤【СИЛНА ЖИЛАВОСТ t over-обликот на вашите нокти, тоа е лесно да се предизвика ноктите да стануваат слаби.Не испуштајте го, НЕ го погоди, или фрли на пакет, како и заштита на кутијата е ограничен.Ако алергиска реакција се јавува, ве молам, престанете да го користите производот веднаш.О : Ако работат правилно, обично тоа може да трае најмалку 28 дена.Можете да облик ноктите она што го сакате и да се продолжи со полски.A : Да ,тоа е костим за почетници, само ја исечете должината ви се допаѓа и се држи на вашите нокти по применуваат тенок гел градител за нокти, и да ги применува вториот слој гел градител за нокти на тоа и да се излечи. ❤【БРЗА И ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА】Saviland градител гел ноктите постои потреба за дополнителни четки. По лекување, таму ќе биде леплива слој на површината на ноктите, кои лесно може да се греши, како да не се исуши.Се Користи За : Ноктите Проширување, Ноктите Поправка, Ноктите Арматура, Држејќи Се Дијаманти, Го Помине Уметност Дизајн. 5-во-1 четка за нокти гел градител комплет е брзо да се излечи под ноктите светилки. Бараат да се излечи под ноктите светилка за 60-120s.Таа има силна адхезија и може да ви помогне да заврши на исклучителна помине дизајн. Градител во шишенце за нокти комплет со fiberglass може да се прошири и зајакнување на ноктите, погоден за слаби природни нокти, и градители, исто така може да се користи за лепење на дијаманти. Пакетот содржи кршливи предмети. За надворешна употреба само. Можете да ги користите fiberglass или ноктите форми да се направи нокти продолжување ефект, долго-траен, силна жилавост и нема лесно да лупам off.По лекување, таму ќе биде леплива слој на површината на ноктите, која е лесно да се во заблуда за да не се исуши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката