• Новак
Висока Дефиниција Адаптер Кабел, Две Display Mode High Speed DP1.4 Кабел за ДП HDTV Следи Проектор за PC Компјутер(ДП-8K-1.5 м)

Висока Дефиниција Адаптер Кабел, Две Display Mode High Speed DP1.4 Кабел за ДП HDTV Следи Проектор за PC Компјутер(ДП-8K-1.5

DEN 1329.60
Производот е достапен

Достапност

35 in Shielding : заштитно јаже + алуминиумска фолија + Ал-Mg braid DP Протокол : DP1.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : DP1.Уживајте во големиот екран ултра висока дефиниција крајниот искуство, погоден за персонален КОМПЈУТЕР лаптоп како извор, ДП HDTV, монитор, проектор како монитор, plug and play.Поддржува два display mode 1 : со моделот, вашиот лаптоп во HDTV или голема проекција на екранот, искуство на ultimate high definition слика; Режим 2 : подели екран : можете да внесете лаптоп и надворешен монитор со независен приказ, не треба да се мешаат едни со други за да се постигне мал екран за работа, голем екран за забава.Врската е фирма, и уредот е цврсто поврзан со дизајн на притискање тип тока. Врската е фирма, и уредот е цврсто поврзан со дизајн на притискање тип тока.4 standard Total пропусниот Опсег : 32. 8 K Дизајни, автентични детали, поддршка 7680 х 4320 резолуција пренос, се доживее неверојатни слика смисла.4 Cable Interface Материјал : Злато plated Wire Дијаметар : Прибл. Поддржува два display mode 1 : со моделот, вашиот лаптоп во HDTV или голема проекција на екранот, искуство на ultimate high definition слика; Режим 2 : подели екран : можете да внесете лаптоп и надворешен монитор со независен приказ, не треба да се мешаат едни со други за да се постигне мал екран за работа, голем екран за забава.4 Gbps Resolution : 7680x4320 Refreshed го Оценувате : 2К-165 Hz/4 K-144 Hz/ 8k-60 Hz Пакет Листа : 1 x Адаптер Кабел .Со користење на овој кабел, можете да се прошири компјутери, лап-топ компјутери, мали екрани за големи надворешни екрани, како што се обични компјутерски монитори, HDTVS, проектори, така што ќе може да достигне 8 K, 4 K, 1080 P, 720 P, видео записи и слики на надворешни екрани.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
DP1.4 Cable
Interface Material:
Gold plated
Wire Diameter:
Approx. 9mm / 0.35in
Shielding:
Ground wire + aluminum foil + Al-Mg braid
DP Protocol:
DP1.4 standard
Total Bandwidth:
32.4Gbps
Resolution:
7680x4320
Refreshed Rate:
2K-165Hz/4K-144Hz/ 8k-60Hz
Package List:
1 x Adapter Cable  :

Комплементите на стоката