• Новак
Smartwatch Бенд, Кожата Пријателски Porous Силикони Види Рака за Amazfit GTS 3

Smartwatch Бенд, Кожата Пријателски Porous Силикони Види Рака за Amazfit GTS 3

DEN 993.60
Производот е достапен

Достапност

Мека Текстура : На силиконски материјал е мека и удобна, така да гледајте да биде прикачен на рачниот зглоб, во кое било време, и не е лесно да се изгуби или се олабави.Силиконски Материјал : Направени од меки силиконски материјал со фина изработка, која рака ќе биде не се лизга, кожата пријателски, лесни, исто така, удобен за носење.Што добивате : пакет содржи само види на врвка за околу рака, и други додатоци како се види себе треба да бидат подготвени со себе.Погоден Опсег : Способни за Amazfit GTS 3, за Amazfit GTS 2, за Amazfit Bip S, за Amazfit Bip У smartwatch, идеална замена за оригиналната стари или оштетени дел.Porous Рака : штрек бендот има porous дизајн кој овозможува бесплатно на вредноста и широк спектар на апликации, без протегаат на вашата страна.Предмет тип : Smartwatch бенд.Материјал : силикон.Производ големина : ширина : приближно 20 mm / 0.8 инчи.Тежина : околу 14 g / 0.5 унци.Примена : За Amazfit GTS 3, За Amazfit GTS 2, За Amazfit Bip S, За Amazfit Bip U.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката