• Новак
Ултразвучно Teacup Почиста 2.5 L машина за миење Садови Чај/Кафе Дамка Смена Темелно Чистење Машина за Дом, Канцеларија, Клиника, Види/Наочари/Поправка на Продавници

Ултразвучно Teacup Почиста 2.5 L машина за миење Садови Чај/Кафе Дамка Смена Темелно Чистење Машина за Дом, Канцеларија,

DEN 1046.40
Производот е достапен

Достапност

ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ : 65 WКапацитет : 2500ml Топлинска Моќност : 100 W-ABS Пластика+Нерѓосувачки Челик SUS304-Производ Големина : 295×230×207mm.Едгар дега : гас во течност е испразнета да се намали отпорот на меурчиња генерирани од ултразвукови cavitation, затоа подобрување на чистење на ефикасноста на ултразвукови почиста.Покрај тоа, намалувањето на кислородот во течност ќе помогне да се спречи метал оксидација време за чистење.АВТО-ДИЗАЈНИРАН TRANSDUCER/5 ВРЕМЕТРАЕЊЕ : Користење одлично сврзување технологија, чистење ефект е поголем и ефектот е посилен.LED Дисплеј, 90-тите години-180s-280s-380s-480s прилагодливи.sonic почиста.ШИРОКА ПРИМЕНА : апарати за Домаќинство, оптички продавница, стоматолошката клиника, продавница за накит, види продавница, мобилен телефон на поправка продавница, лабораторијата за електроника работилница, канцеларија, итн.за чистење чаши, хранење шише, играчки, овошје, зеленчук, очила, види, накит, протеза, хлапак, печатач главата итн.машина за перење.ТОПЛО СОВЕТИ : ве Молиме не го додадете абразиви и корозивни хемикалии (вклучувајќи алкохол, потенки, итн.) за чистење на резервоарот!.Дигитален тајмер/едгар дега функција/Исклучителен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката