• Новак
CBTwear Си Го Цица Тоа - Смешно Новороденче Pacifier Панк Подарок Идеја - Симпатична Бебе Во Едно Парче Бебе Bodysuit

CBTwear Си Го Цица Тоа - Смешно Новороденче Pacifier Панк Подарок Идеја - Симпатична Бебе Во Едно Парче Бебе Bodysuit

DEN 332.40
Производот е достапен

Достапност

Ова значи нема потреба да се мијат нив пред нивната прва носат.Благодарение на 100% памучна ткаенина, нашите си го Цица Тоа бебе bodysuit овозможува за сите-ден носат или цела ноќ sleepwear.Сите на бебето creepers ние продаваме се направени со прекрасно мека и удобна 100% памук.Удобен плик набори во рамената на едно парче направете го тоа лесно да се повлече над бебето е главата, избегнување на добивање на било кој вид на неред, кој е на onesie на нивното лице или главата.Ако сте сакаат облека за вашиот малку оној кој е неутрален изглед, не е премногу boyish и не премногу girly, нашите унисекс бебе bodysuit е добар избор.Таа има три лесни snap копчиња на дното за олеснување на пристапот за брзо пелена промени.Флексибилни и мека на допир материјал ние се стави во нашата onesies обезбеди сите-ден удобност и да се направи облекување време лесно и забавно.Предвремени затворање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката