• Новак
Перење Забавува Жаба Пливање Во Зелени Алги Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен за Облека, Играчки Ор?

Перење Забавува Жаба Пливање Во Зелени Алги Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради

DEN 863.52
Производот е достапен

Достапност

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' играчки и домашно милениче резерви.Оваа големина е погодна за целото семејство, студенти, деца и стан. 【Материјал】Ние ги користиме 300 D оксфорд ткаенина ПВЦ.Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти. 【Каже Збогум Да Колабира】 Нашите кошница има четири стабилна поддршка пост и загради.Тоа може да застане исправен и направи перење кошница повеќе од три-димензионални, ви обезбеди добра поддршка поради поддршка род!Двојно трајни и удобно коноп јаже се справува со дизајн кој enhanced товарот капацитет и да ја направат полесно да се движат и да го носат. 【Простор за Заштеда на енергија】Нашите кошница е лесно да колапс без поддршка пост, па тоа зазема малку простор кога не е во употреба. 【Најдобар Избор】Нашите Перење Кошница е стилски и функционален од други општи еден без заградата.Единствени моден модели, исто така, може да биде убава и функционална акцент на вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката