• Новак
Fanimation Kwad 52 инчен Затворен Тавански Вентилатор со LED Светлото за Полнење, Мат Бела

Fanimation Kwad 52 инчен Затворен Тавански Вентилатор со LED Светлото за Полнење, Мат Бела

DEN 7919.52
Производот е достапен

Достапност

3 брзина AC мотор со обратна switch - брзината на вентилаторот, светлина и тајмерот за спиење функции.Сет од 4 ножеви заврши со повеќе опции и 18 вати LED светло за полнење вклучени.Wi Fi или Bluetooth компатибилен (потребни контроли се продава одделно). 3533 CFM на Високо.TR500 рачни далечински со 23 A батеријата вклучена.Ограничен Доживотна Гаранција.Fanimation продолжува да го подигнете стил сте дојде да се знае со Kwad.Оваа тавански вентилатор ќе додадете совршен допир да вашиот простор со своите четири сечилото дизајн и LED светло за полнење.Kwad вклучува рачни далечински управувач и е smarthome компатибилен кога се комбинираат со факултативниот Wi Fi приемник. *Сува Оценет за внатрешна употреба *Компатибилна со повеќето паметни дома уреди (се бара контрола се продава одделно) *Реверзибилна струење за мулти-сезона употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката