• Новак
Прекинувач Поклопец Заштитник

Прекинувач Поклопец Заштитник

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Голема Топлина Дисипација Перформанси - Постојат многу пропустливи дупки на Прекинувач поклопец, му помага на вашето Префрлање остане кул статус и здив слободно.Ергономски и Удобно Дизајн - со оваа опција задниот капак, тоа е многу поудобно и здрав.Капка Заштита - Advanced & квалитетот на животната средина TPU материјал, отпорно на гребење, шок-абсорбента браник, па дури и гума со детали кои застанува вашиот Префрлате од лизгање низ маса и паѓа на подот.Лесна Инсталација - Прекинувач Контролер Школка е лесен и тенок, лесен за инсталација и полетување,и сè на прекинувач (освен ТВ Приклучните и Joy Con отстранување) е лесно да пристапите со случајот на.Можете исто така да лесно да се стави игра картички во слотот кога предметот е во прилог.Резервни Простор за Дополнителни Игра Картички - Ова рачки на Прекинувач Игра Случај се направени на хард КОМПЈУТЕР материјал,ергономски дизајн ви дава слични чувство на држење на XB1 или PS4 Контролер Joycon.И секоја рачка овозможува да ги чувате игра картичка во стапица, можете лесно може да се донесе два игра картички во секое време.Оваа опција случај е изградена на хибрид комбинација од мек, шок-абсорбента TPU и тешко, штета-отпорни Поликарбонат да се заштити против паѓа, паѓа, гребнатини и повеќе.Можете исто така да се очекува подобрена текстура зафат и одговорно копчето покрива, па почнуваат игри и да престане да се грижиш – се обиде овој случај од денес!Карактеристики : - Топлински зрачење дизајн heps уживајте во вашиот гејмерски без никакви грижи - отпорно на Гребење Поликарбонат задниот поклопец - Шок-отпорни TPU браник - Лесно да се стави на и полетување - Солиден одбрана и подобрена контрола - Фиксна слобода на често земање на радост-con, освен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката