• Новак
Ohuhu 8.5 x 11 Kraft Cardstock Хартија 100 Листови + 36 Листови 8.5 x 11 Златен Сјај Cardstock Хартија

Ohuhu 8.5 x 11 Kraft Cardstock Хартија 100 Листови + 36 Листови 8.5 x 11 Златен Сјај Cardstock Хартија

DEN 1029.60
Производот е достапен

Достапност

Пакет се Вклучени : Ohuhu 8.5" x 11" Kraft Cardstock Хартија 100 Листови + 36 Листови 8.5" x 11" Златен Сјај Cardstock Хартија.Пакет се Вклучени : Ohuhu 8.5" x 11" Kraft Cardstock Хартија 100 Листови + 36 Листови 8.5" x 11" Златен Сјај Cardstock Хартија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката