• Новак
QLT Универзален Автомобил Rearview Огледало Мобилен Телефон Стои,Прилагодлив Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Планината Носителот

QLT Универзален Автомобил Rearview Огледало Мобилен Телефон Стои,Прилагодлив Мобилен Телефон Носителот,Автомобил

DEN 479.52
Производот е достапен

Достапност

Мобилен телефон носителот ширина (мобилен телефон ширина) : 5cm-8cm, 2"-3.1".Дизајниран со здрав брава knob дека не се заклучи на вратот на планината и може да се прилагоди на било 270 степени агол. 360 степени ротирачки главата автомобил телефон сопствениците можат да ви овозможи со најдобра агол на гледање за да се обезбеди безбедно возење.Шок и се Лизга Отпорни - стегачот е цврсто се зезнав со автомобил rearview огледало, тоа е прилагодлив дизајн се вклопува некои различни големини на автомобил ретровизори.Едноставен за Инсталација,без Потребни Алатки - Не cradles, загради, стеги или гел и леплива остатоци,ја елиминира грозен карактеристики на повеќето автомобил месеци,директно да се инсталира на автомобил огледало. 1. Високо квалитетна ABS материјал, не се лизга површина чувајте го телефонот во постојана сопственост.2. Боја : black Universal : за Apple i Phone 11 Про 11 Про Max 11 Xr Xs Max Xs X SE 8 Плус 8 7 Плус 7 6 S Плус 6 S 6 Плус 65 S 5 C 5 4 S 4 3 GS 3 G i Pod Touch, i Pod Nano Samsung Note 10 10+ 10+ 5 G 9 8 5 Галакси S20 S20+ Ултра 5 G S10 5 G S10 S10e S10+ Чиста Цртичка A6 А50 A20 A10e S9 Плус S8 + Активни J7 V 2 Генералот J3 V 3-та Генерација J7 Насочите J3 се Постигне Ѕвезда J7 Ѕвезда J7 Премиер J3 Премиер Пати LGPackage1 * Автомобил rearview огледало телефон holder Purchase Белешки - Овој автомобил планината само се вклопуваат некои мали димензии автомобил ретровизори, ве молиме потврдете го вашиот автомобил огледало големина пред да ја купите, благодарение !.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката