• Новак
Okuyonic неблагодарна Работа Безбедност Заклучување, Ефикасно Работење неблагодарна Работа Security Key Силна неблагодарна Работа Магнетни Безбедносен Switch за Freemotion за Ealthr

Okuyonic неблагодарна Работа Безбедност Заклучување, Ефикасно Работење неблагодарна Работа Security Key Силна неблагодарна

DEN 504.00
Производот е достапен

Достапност

Кога безбедносен прекинувач е отстранет од сетилните областа на неблагодарна работа, на тркач веднаш ќе престане да работи и да се направи звук за заштита на корисникот од паѓање и повредени себе за време на вежбање.Кога се користи, безбедноста заклучување е ставен на панел рецка, и моќта клип може да биде лесно да се стегната на вашата облека.Безбедноста копче со круг магнетни прекинувач, исклучително е важно да се има било неблагодарна работа работи ефикасно.Компактна структура, мала тежина, лесен за употреба и лесно да се инсталира.Усвојување на високо квалитетни ABS и магнет, силни и издржливи.Функција : 1. Кога безбедносен прекинувач е отстранет од сетилните областа на неблагодарна работа, на тркач веднаш ќе престане да работи и да се направи звук за заштита на корисникот од паѓање и повредени себе за време на вежбање.2. Компактна структура, мала тежина, лесен за употреба и лесно да се инсталира.3. Кога се користи, безбедноста заклучување е ставен на панел рецка, и моќта клип може да биде лесно да се стегната на вашата облека.4. Усвојување на високо квалитетни ABS и магнет, силни и издржливи.5. Безбедноста копче со круг магнетни прекинувач, исклучително е важно да се има било неблагодарна работа работи ефикасно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : неблагодарна Работа Безбедност Locks Material : ABS + Magnet Color : Како Слики Прикажани Производ Големина : Јаже Должина : Околу. 98 см/38.6 in Circular Магнет Школка Дијаметар : Прибл. 32 mm/1.3 in Weight : Прибл. 26.0 g Features : Автоматска заштита, магнетни апсорпција, безбедно, компактен, лесен за употреба, лесно да го инсталирате, лесно да се работи на Пакет Листата : 2 x Treadmill Безбедносни Брави Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Treadmill Safety Locks
Material:
ABS + Magnet
Color:
As Pictures Shown
Product Size:
 
Rope Length:
 Approx. 98 cm/38.6 in
Circular Magnet Shell Diameter:
 Approx. 32 mm/1.3 in
Weight:
Approx. 26.0g
Features:
Automatic protection, magnetic absorption, safe, compact, easy to use, easy to install, easy to operate
Package List:
2 xTreadmill Safety Locks    :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката