• Новак
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 15 милиони(Сино) Мрежа Додаток

LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 15 милиони(Сино)

DEN 442.32
Производот е достапен

Достапност

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, DSL/Кабелски модеми, печ панели и други компјутерски мрежи апликации.Висок квалитет со разумна цена.Цел точната должина сакате. 1. Висок квалитет CAT6 cable2. Овој кабел се поврзува сите хардвер дестинации на Локална Network3. Идеален за употреба со 10 Base-T, 100 Base-T, 1000 Лико-Т и 10000 Base-T мрежи. 4. Злато позлатен connectors5. Наменета За : Мрежни Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, DSL/Кабелски Модеми, Печ Панели и други Компјутерски Мрежи апликации.6. Преносот го оценувате : 10 G Base-T, перформанси карактеризира да 500 MHz7. Конектор : R-45 Машки (8 P8 C) да RJ45 (8 P8 C).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката