• Новак
SNHAGHUS Копчиња 1Box Snap Fastener Метални Облека Фармерки се Прилагоди себе се Зголеми Намали Половината Слободни Помине Шие Botones

SNHAGHUS Копчиња 1Box Snap Fastener Метални Облека Фармерки се Прилагоди себе се Зголеми Намали Половината Слободни

DEN 1538.40
Производот е достапен

Достапност

SNHAGHUS. ✔️УНИКАТЕН MANDALA ЦВЕТ ДРВО КОПЧИЊА – Уморни од не најде неверојатно копчиња за вашиот занаети, не гледам подалеку!Убава различно обоени mandala цвет моделот на секој дрво копчето им дава и оригинални & уникатен изглед кој може да се користи во било DIY проект ќе го изберете!. ✔️МУЛТИ – ЦЕЛ - Овие големи гроздобер копчиња за изработката се совршени за вашата проекти!Да ги користите како апликации за кошули, purses, облека, кошули, фармерки и јакни.Одлично за додавање на забава & прекрасна допир на вашиот капи, чанти, scarfs, панделки, shawls или едноставно да се направи вашите сопствени креации!. ✔️НАПРАВИ ЗАБАВНИ АКТИВНОСТИ - Направете свој дизајн!Погоден за деца занаети, за фината моторика активности за децата, за копчето за сортирање игра со деца, занаети одлуки, шиење облека, DIY проекти, бележник декорација и повеќе!Симпатична и лесно да се користи за декоративни ткаенини!Украсете ја вашата соба или да се прават подароци за вашите пријатели!. ✔️КУПИ СО ДОВЕРБА – Ние создаваме нашите производи со голема материјали за вашата комплетна сатисфакција во умот.Ние со задоволство ќе замена или враќање на производи доколку не сте 100% задоволни.Резерви се ограничени, не пропуштајте надвор и да добијат твое денес!.Материјал : METALSize : 17 MMColor : Како Picture Quantity : 45pcs/1 BOX.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката