• Новак
EuisdanAA 10Pcs 5 Кол Жолта Пена Сунѓерот Апликатори Полирање Шанса Чистење Влошки Полирач За Авто Автомобил(Aplicador де esponja де espuma amarilla де 5 uds де 10 Uds, Pulidora, almohadillas став pulir

EuisdanAA 10Pcs 5 Кол Жолта Пена Сунѓерот Апликатори Полирање Шанса Чистење Влошки Полирач За Авто Автомобил(Aplicador

DEN 251.76
Производот е достапен

Достапност

Име На Производ : Полирање Сунѓер.Материјал : Сунѓер.Пакет Содржина : 10 x Полирање Сунѓер.Школка во Боја : Жолта(Боја де ла carcasa : amarillo.Димензија : 12.7 x 2cm/ 5" x 0.7"(D*H)(Dimensión : 12,7 х 2 см / 5 'x 0,7' '(D * H).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката