• Новак
Галакси A12 Случај, Samsung A12 Случај, со HD Екран Заштитник, YZOK [Воена Одделение] Прстен Автомобил Планината Потпирачот Хибридни Хард PC Мека TPU Shockproof Заштитни Случај за Samsu

Галакси A12 Случај, Samsung A12 Случај, со HD Екран Заштитник, YZOK [Воена Одделение] Прстен Автомобил Планината

DEN 214.80
Производот е достапен

Достапност

Прецизни Исечок : Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.Мора да се отстрани случај пред ставање на вашиот безжичен полнач.Samsung Галакси A12.Камерата Заштита : Покрена усните се стратешки поставени зад секој агол за да се обезбеди камера и назад заштита. 6 Причини ќе се одбере.Прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до сите функции.Прашање 3 : Дали го поддржуваат безжично полнење?Одговор : Не, тоа не го дозволи за wiress полнење.Прашање 4 : Дали потпирачот се држиме до магнетното автомобил планината носителот?Answer : Да, изградена-во метална магнетна лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.Голема Заштита : Двоен слој за поддршка добра заштита за вашиот телефон.Поставените усна на работ го штити екранот и камера.Компатибилни Модели На Телефони : .Прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до сите функции.Прашање 2 : дали тоа Ќе биде гломазна во раце, бидејќи тоа е двоен слој случај?Одговор : Не, тоа нема да биде гломазна на сите поради компактен дизајн.Мека Страна Зафат : се Опфатени со мека гума на големо чувство на допир.Вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција,која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.И таа додава минималната тежина на вашиот телефон.Во комбинација со тешко PC и мека TPU да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Совршен дизајн на производот : Две - во - едно случај, се состои од удобно TPU и тешко КОМПЈУТЕР, две се тесно поврзана, придружба на вашиот телефон.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.(Не вклучува магнетни автомобил планината носителот)Мека Страна Зафат : се Опфатени со мека гума на големо чувство на допир.Одговор : Не, тоа нема да биде гломазна на сите поради компактен дизајн.Често Поставувани Прашања : .Голема Заштита : Двоен слој за поддршка добра заштита за вашиот телефон.Мобилен Телефон Заштитни Случај За : Samsung Galaxy A12; Пакет inludes МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични),.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката