• Новак
Долготрајни Lip Balm Aloin Боја се Менува Moisturising И Водоотпорен

Долготрајни Lip Balm Aloin Боја се Менува Moisturising И Водоотпорен

DEN 183.36
Производот е достапен

Достапност

pomades коса постојан texturizers за нега на коса стил и производи косата термички заштитник спрејови за коса солена вода спрејови за коса стил и пени за коса стил глини на косата третман масла косата putties спрејови за коса косата mousses косата серуми косата восоци коса тоници eyelash засилувачи и primers шминка палети шминка поставува телото bronzers коса чешли коса страна чешли боја на косата апликатори шишиња шминка чистење брише коса mascaras и коренот допрете прозорци боја на косата removers ја косата креда боја на коса додатоци и спојници мустаќи и брада боја на коса, боја на истакнување на колекции хемиски коса бои боја на косата програмерите коса hennas мода headbands тело боја шминка, коса clippers коса завршувањето trimmers веѓа шминка, коса relaxer производи за коса постојан колекции коса кајгана хемиски влакна straighteners коса, шампони за 2 во 1 шампон и балсам 3 во 1 шампон средството за смекнување на косата и телото се мијат нога вани шминка ноктите уметност cuticle заштитници помине вежба битови на доградба на акрилни нокти алатки коса перм прачки коса clipper масла и средства за чистење коса за сечење жилети помине уметност опрема коса алатка за боење натопи нокти производи помине уметност пракса совети за нега на коса производи за коса clipper чешли и водичи помине алатка стерилизатори за нега на коса производ го поставува телото шминка, коса алатки и апарати коса clipper сечилото складирање коса clippers и додатоци помине уметност и полски хена тело бои за коса regrowth уреди коса третмани и додатоци ingrown ноктот алатки косата алатки поставува и колекции натопи нокти течности лажни ноктите на доградба на акрилни нокти течности лажни нокти акрилик прав и течности помине уметност бисери на косата боење производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката