• Новак
Точка Ножици Обвивка, Таписерии Изработка Светлина и Преносни Ножици Обвивка Силен и Издржлив со 6 X Везови Ножици Обвивка за Шиење

Точка Ножици Обвивка, Таписерии Изработка Светлина и Преносни Ножици Обвивка Силен и Издржлив со 6 X Везови Ножици

DEN 556.80
Производот е достапен

Достапност

Модерен кожа случаи се достапни во шест видови на бела, црна, жолта, црвена роза, розова и сина, и се печатат со мали точки како декорација.Тие изгледаат деликатна и симпатична, создавајќи ретро шарм за вашиот ракотворби.Овие ножици sheaths се направени од вештачка кожа со парична казна бода и исклучителна изведба.На ножици може да се покрие ножици добро и чување на безбедно, без повреда или сечење прсти.Мали совети на ножици може да биде добро заштитен од прашина, дамките и други странски објекти кога не е во употреба, носат многу погодности.Вез ножици обвивка е силен и издржлив, лесен и пренослив, светли бои не се лесно да исчезнат.Функција : 1. Овие ножици sheaths се направени од вештачка кожа со парична казна бода и исклучителна workmanship2. Вез ножици обвивка е силен и издржлив, лесен и пренослив, светли бои не се лесно да се fade3. Модерен кожа случаи се достапни во шест видови на бела, црна, жолта, црвена роза, розова и сина, и се печатат со мали точки како декорација.Тие изгледаат деликатна и симпатична, создавајќи ретро шарм за вашиот handicrafts4. На ножици може да се покрие ножици добро и чување на безбедно, без повреда или сечење fingers5. Мали совети на ножици може да биде добро заштитен од прашина, дамките и други странски објекти кога не е во употреба, со што многу convenience Specification : Предмет Тип : Везови Ножици Sheath Purpose : Потребно за вез, по мера, шиење, и на одлуки.Добар подарок за оние кои сакаат шиење или DIY, заштита scissors Size : Прибл. 6.5 х 2.5 цм / 2.6 x 1in Пакет Листата : 6 x Везови Ножици Обвивка.

Декларирани спецификации

Item Type:
Embroidery Scissors Sheath
Purpose:
Necessary for embroidery, tailor, sewing, and making. A good gift for those who like sewing or DIY, protecting scissors
Size:
Approx. 6.5 x 2.5cm / 2.6 x 1in
Package List:
6 x Embroidery Scissors Sheath :

Комплементите на стоката