• Новак
Kastar 1-Пакет НП-FM50 NP-FM55H Батеријата 7.4 V 2300mAh Замена за Sony НСД-PDX10, HVL-ML20M, HVR-А1 HVR-A1U, dslr фото-A100, Видео Walkman GV-D1000, CCD-TRV106, CCD-TRV108, CCD-TRV116, CCD-TRV118 Камера

Kastar 1-Пакет НП-FM50 NP-FM55H Батеријата 7.4 V 2300mAh Замена за Sony НСД-PDX10, HVL-ML20M, HVR-А1 HVR-A1U, dslr

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Висок Капацитет : Kastar супер висок капацитет на батеријата ќе енергија на вашата камера за многу подолго.Спецификација : Батерија Тип : Литиум-јонска; Батеријата Напон : 7.4 V; Капацитетот на Батеријата : 2300m Ah.Безбедно да се Користи : Kastar литиум-јонска батерија клетки ги исполнува UL1642 & CE стандарди за безбедност за да се обезбеди дека вашата батерија пакет ќе биде безбедно да се користи како замена за вашиот апарат.Доаѓа со изградена-во текот-бесплатно, над-испуштање, во текот-напон, над-струја, и над-греење заштита коло.Заштедите Пари и Време : не поминуваат премногу време и пари на честа брендови со низок квалитет замена.Со нашиот долг рок време и заштита карактеристики, вашиот циклус на живот, исто така, ќе биде подобрен, бидејќи ќе добиете квалитетен производ за вашата камера.Пакетот Вклучува : 1-Pack Батеријата.

Декларирани спецификации

Battery Type:
Lithium-ion; Battery Voltage

Комплементите на стоката