• Новак
Тип C Адаптер, USB C Центар 3 во 1 Дизајн Тип В Машки да ДП USB Тип C Женски Брзо Брзо Полнење за OS X за

Тип C Адаптер, USB C Центар 3 во 1 Дизајн Тип В Машки да ДП USB Тип C Женски Брзо Брзо Полнење за OS X за

DEN 1737.60
Производот е достапен

Достапност

[Брзо Брзо Полнење] PD интерфејс полнење е побрзо и побезбедно, поддржува 100 W брзо полнење и заштедува време додека се полни. [3 во 1 Дизајн] Усвојување 3 во 1 мулти порта проширување дизајн, вклучувајќи ги и 1 Тип В Машки, а ДП женски, USB A женски и еден Вид C женски пристаништа. [Лесни Преносни] Лесен, компактен, лесен за носење, не го окупира просторот, лесно да се стават во торба, без оптоварување на излегување. [High Definition Резолуцијата] Овој USB C докинг станица поддржува 4 K резолуција 60 Hz слика излез, пренос на податоци повеќе од јасно и без проблеми. [Цврсти и Издржливи] Алуминиум легура школка, брзо дисипација на топлина, отпорни на абење и анти отпечаток зајакнување на компјутер заштита.Функција : 1. [3 во 1 Дизајн] Усвојување 3 во 1 мулти порта проширување дизајн, вклучувајќи ги и 1 Тип В Машки, а ДП женски, USB A женски и еден Вид C женски пристаништа.2. [High Definition Резолуцијата] Овој USB C докинг станица поддржува 4 K резолуција 60 Hz слика излез, пренос на податоци повеќе од јасно и без проблеми.3. [Брзо Брзо Полнење] PD интерфејс полнење е побрзо и побезбедно, поддржува 100 W брзо полнење и заштедува време додека се полни.4. [Цврсти и Издржливи] Алуминиум легура школка, брзо дисипација на топлина, отпорни на абење и анти отпечаток зајакнување на компјутер заштита.5. [Лесни Преносни] Лесен, компактен, лесен за носење, не го окупира просторот, лесно да се стават во торба, без оптоварување на излегување.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : USB C Hub Material : Алуминиум Alloy Color : Silver Interface : Тип В Машки, ДП Женски, USB A Женски, Тип C female Power : 100 WResolution : 4 K на 60 Hz Support Систем : За Прозорци, за Android, за OS X Пакет Листа : 1 x USB В Центар.

Декларирани спецификации

Item Type:
USB C Hub
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Silver
Interface:
Type C Male, DP Female, USB A Female, Type C female
Power:
100W
Resolution:
4K at 60Hz
Support System:
For Windows, for Android, for OS X
Package List:
1 xUSB C Hub :

Комплементите на стоката