• Новак
Минималистички Асиметрични Месинг Боја Ножици Повеќенаменски Остар Нож Shears за DIY рачно изработени Шиење Ткаенина Занает Обезбедува Здрав Остри Ножици за Статисти

Минималистички Асиметрични Месинг Боја Ножици Повеќенаменски Остар Нож Shears за DIY рачно изработени Шиење Ткаенина

DEN 1548.00
Производот е достапен

Достапност

Тапи-совет Дизајн : Едни ножици излезе со тапи-совет да се задржи безбедно складирање и преносни.Одговара за статистика, занает соба, во студијата, училиште, кујна, апарати или други прилики.Супер остри ножеви : Со софистицирани за брусење и острење на процеси, на сечилото е многу остро, идеален за речиси сите видови на задачи, како што се шиење, прилагодувањето, dressmaking, quilting, сечење на обрасци, измени, рака, занает и повеќе.Ергономски Дизајн Зафат се Справува со : Ергономски дизајн лесни рачки за прецизност и контрола и супер удобност.Пондериран и балансирано и да се чувствуваат одлично во вашата рака. 100% сосема нов и висок квалитет.Мулти-цел ножици : Одлична за сечење сечење хартија, фотографии, картон, лента, светлината линија, кожа,ткаенина и други материјали за шиење, dressmaking, сечење на обрасци, измени, рака, занает.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката