• Новак
Dorcy 41-4800 Батерија LED Моќ Банка Светилка со USB Влез/Излез

Dorcy 41-4800 Батерија LED Моќ Банка Светилка со USB Влез/Излез

DEN 1439.76
Производот е достапен

Достапност

Батерија светилка со USB излез полнење за на пат моќ.USB излез способности за полнење на мобилните телефони или таблети.Литиум Јонска Батерија обезбедува часа на светлото употреба,и литиум Јон батерии не застарува.Висок/med/низок, светкави и СОС подесувања кои може да се прилагоди во зависност од вашата околина.Доаѓа со 1-година ограничена гаранција,датумот означен на батеријата е производителот, датум и не истекот на рокот.На Dorcy 520-лумен LED моќ Банка фенерче е крајната во полнење светла.Со неговиот компактен дизајн и моќен зрак на светлината, исто така, може да се користи за да ја полните вашата преносни USB уреди.На TIR Влакна е дизајниран за максимална светлина излез и тип III тешко елоксирани алуминиумски штити светлина во harshest средини.Dorcy Меѓународни 41-4800 Батерија LED Моќ Банка Фенерче е мултифункционален светло.Со четири различни прилагодувања, 41-4800 е светилка со повеќе намени.На 41-4800 карактеристики на USB порт.Овој порт може да се користи за да ја полните вашата фенерче или светлото може да се користи за полнење на други уреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката