• Новак
Очите Шиење Кука, Практични Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Трајни Месинг Облека Одредување Алатки Притиснете Studs за Фустани за Поправи ги Скршените П

Очите Шиење Кука, Практични Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Трајни Месинг Облека Одредување Алатки

DEN 1809.60
Производот е достапен

Достапност

Може да се користи за бутик за долна облека како што се градници, корсети, или да се поставуваат на здолништа, фустани или панталони.Можете да ги користите за да го поправи ги скршените панталони, фустани, здолништа, панталони, џемпери и сл., многу практични.Тези прилепува се направени од високо-одделение еколошки месинг, светла, силен, издржлив и ' рѓа-доказ.Постојат 3 стилови на сврзувачки елементи, вкупно 100 ја поставува, доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба потреби.Опремен со кутија за складирање, може да се стави сите видови на алатки уредно, лесно за чување и носат.Функција : 1. Тези прилепува се направени од високо-одделение еколошки месинг, светла, силен, издржлив и ' рѓа-proof2. Може да се користи за бутик за долна облека како што се градници, корсети, или да се поставуваат на здолништа, фустани или pants3. Можете да ги користите за да го поправи ги скршените панталони, фустани, здолништа, панталони, џемпери и сл., многу practical4. Постојат 3 стилови на сврзувачки елементи, вкупно 100 ја поставува, доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба needs5. Опремен со кутија за складирање, може да се стави сите видови на алатки уредно, лесно за чување и carry How за Употреба : да се Шие на двата дела на шиење кадар, очите шиење кука и здолниште кука на двата краја на алишта одделно, а потоа брзо snap копчето together Specification : Предмет Тип : Облека Одредување Tools Specification : 100 Sets Main Материјал : Месинг (производот е составен од комплексни материјали)Големина : Прибл. 12mm / 0.5 во Пакет Листата : 40 Сетови за Шиење Snap40 Групи на Очите за Шиење Hook20 Групи на Здолниште Hook1 x Пластична Кутија за Складирање.

Декларирани спецификации

Item Type:
Clothing Fixing Tools
Specification:
100 Sets
Main Material:
Brass (the product is composed of complex materials)
Size:
Approx. 12mm / 0.5in
Package List:
40 Sets of Sewing Snap :
40 Sets of Eyes Sewing Hook :
20 Sets of Skirt Hook :
1 x Plastic Storage Box :

Комплементите на стоката