• Новак
AC/DC Ранец, Црна, Висина 45cm, Ширина 30cm, Длабочина 15cm

AC/DC Ранец, Црна, Висина 45cm, Ширина 30cm, Длабочина 15cm

DEN 944.40
Производот е достапен

Достапност

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Воведување на ROCKSAX rucksack, совршен за на училиште, на фестивали и сето она помеѓу.Се вчита до пространа главната преграда и прилагодување на ремени за носење на вашиот предмети во удобноста на целиот ден, долго.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката