• Новак
Лемење Електрични Лемење Железо за Полнење Прекинувач Температура се Прилагоди Заварување Поправка Алатки Лемење Станица Топлина Лемење Молив Алатка за Полнење -

Лемење Електрични Лемење Железо за Полнење Прекинувач Температура се Прилагоди Заварување Поправка Алатки Лемење

DEN 264.00
Производот е достапен

Достапност

Испорака од 15 до 20 Дена.Пакетот Вклучува : 1 * Електрична Лемење Железо 5 * Лемење Железо Совети Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. |. 1.Ова е прилагодлива температура електрични лемење железо,со прекинувач. 2.Брзо затоплување,брзо може да доведе до поставување на температурата. 3.Прилагодлива температура и авто задржи temperarure contant.Карактеристики : 1.Ова е прилагодлива температура електрични лемење железо,со прекинувач. 2.Брзо затоплување,брзо може да доведе до поставување на температурата. 3.Прилагодлива температура и авто задржи temperarure contant. 4.Керамички греење јадро на печатени плочки со увезената технологија и долго оперативни живот. 5.Ергономски дизајн рачка,пријатно чувство,погоден за работа за долго време.Описи : 1.Ова е прилагодлива температура електрични лемење железо,со прекинувач. 2.Прилагодлива температура,брзо затоплување,безбедноста и доверливоста. 3.Важат општите електрични поправки,поправка на електрични кола,коло заварување,итн.Спецификации : Plug тип : ЕУ plug Боја : сива Напон : 220 V Потрошувачка на Енергија : 60 W Температура опсег : 200-450 Лемење Железо големина : 220mm Лемење Железо : 88g Пакет информации : Пакет големина : 230x45x30mm/9.06x1.77x1.18in Пакет тежина : 89g/3.14 оз Polybag Пакет Пакетот вклучува : 1 * Електрична Лемење Железо 5 * Лемење Железо Совети Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Објектот специфики : број на Модел : YB298400 Input voltagle : 220 VOutput температура : 200-450 CTemperature стабилност : `Излезна моќност : 60 WDimensions : 230x45x30mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката