• Новак
Qiqioog Xiao,Сина Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Ранец,Genshin Влијание, Со Голем Капацитет Студент Патна Торба,Трајни Товарот

Qiqioog Xiao,Сина Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Ранец,Genshin Влијание, Со Голем Капацитет Студент Патна Торба,Трајни

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

-Дигитална 3 D печатење, боја има положено боја фиксација процес, не избледуваат, не избледуваат, не топка, и е водоотпорен. Избрани Оксфорд ткаенина, здрава и загадувањето на околината-слободни материјали, силна и носат-отпорни, водоотпорен и sunshade, и бојата на сопствена шема не е лесно да исчезнат. -Исклучителна крои, униформа и прецизен провира, високо-квалитетни прилагодување тока, се прилагодува според висината, дво-насочно се повлече главата, удобен и практичен, удобни за носење, и добра рака чувство.Специјален памук назад подлога е удобно да се држиме за назад, мека и дише, и да се избегне замор. -Практична голем капацитет schoolbag, лесно за чување, лесно да се вчита книги со голем патент спектар, широк поле на визија, и повеќе лесен пристап до објектите.Не е фиксна-дебелина лаптоп оддел подлога, и фиксна појас штити лаптоп. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се обиде да ги задоволи вашите барања, ви благодариме за вашата поддршка.Производ Description Material : надворешноста : Оксфорд ткаенина, внатрешни работи : polyester Style : преносни/backpack Use пол : унисекс возрасни и children Color : Blue Weight : 0.6 kg Size : 47cm висока, 29cm долго, 14cm wide Structure : компјутерски торба/кеса за замрзнување/комбинација торба/страна торба/пред bag Advantages : водоотпорен и издржливи, голем капацитет, силна товарот капацитет за складирање оддел, удобно се вклопуваат за назад, не е лесно да се fade Can се приспособат : мобилен телефон/паричникот/виткање чадор/book/лаптоп и сл.Пакување : 1*ранец + бесплатно случаен модел 1*погодност налепница + бесплатно случаен модел 1*мала кукла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката