• Новак
ПОМЛАДИТЕ ДРВО Деца Деца Бебе Девојки Plaid Фустан Долг Ракав Принцеза Селектирани Партија Фустани Памучна Облека

ПОМЛАДИТЕ ДРВО Деца Деца Бебе Девојки Plaid Фустан Долг Ракав Принцеза Селектирани Партија Фустани Памучна Облека

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Машина За Миење.Материјал : Памук 100% , Удобно и Дише, Рака мие и во Машина перат, Нема намалување.Дизајн : Plaids проверки, Тоа може да бидат заменети со коленото високи чорапи или leggings што ја прави вашата девојка повеќе топло и модата.Стил : Формална и забава, Совршен за секојдневно носење и погоден за фотографија.Големина : За 9 месеци-5 години бебе девојки и одговара за сите сезоната, вашиот малку девојка мора да биде толку слатко во тоа.Пакетот вклучува : 1 PC Фустан.Одличен подарок за вашиот симпатична бебе девојка, внука, внук..Специјално дизајнирани за вашето мало девојче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката