• Новак
Карбонски Влакна Паричникот за Мажите,Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето SpO2 Калкулатор

Карбонски Влакна Паричникот за Мажите,Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Карбонски Влакна Паричникот за Мажите,Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Sp O2 Калкулатор.Карбонски Влакна Паричникот за Мажите,Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Sp O2 Калкулатор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката