• Новак
4Model LED Пламен Ефект Оган Сијалица E27 Симулирани Природата Треперење Светилка Оркестарот F (Мулти-Обоени)

4Model LED Пламен Ефект Оган Сијалица E27 Симулирани Природата Треперење Светилка Оркестарот F (Мулти-Обоени)

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Вештачки Жив Оган,Динамичен Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless.Безбедно и Заштеда на Енергија На Led Извор на Светлина,Замена на Tradicional Гас Фенер,на Пример, Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Атмосфера Расположение Светилка,Украсете го Вашиот Простор со својата Портокалова Топол Пламен Боја.Ви даде Мирен Романтични и да се Релаксираат Моментот Кога Светлината До Еден Оган, Пламен Светилки.И Потоа со Џез Музика, и да ви Помогне да спијат полесно, дај Осаменоста Од својата Душа.Примена : Места На Античкиот Класичен Стил Како црква,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,Вили,свадба декорации,Партија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката