• Новак
F87 F22 СП Заден Спојлер, се вклопува BMW 2 Серија 220i 228i M235i М2 Купе 2014-2018 Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Палубата Капак (Голема Големина)

F87 F22 СП Заден Спојлер, се вклопува BMW 2 Серија 220i 228i M235i М2 Купе 2014-2018 Карбонски Влакна Задните Трупот

DEN 777.60
Производот е достапен

Достапност

✔Fitment : за BMW 2 Серија F87 М2 F22 220i 228i 230i 235i M235i M240i База М Спорт М2 Купе 2-Врата 2014 2015 2016 2017 2018. ✔Пакет : 1 buc задните подигање усна спојлер,само селотејп. ✔Направен од висок квалитет и мала тежина на карбонски влакна материјал, Подобрување на багажникот надворешен изглед на возилото и да даде убав спортски изглед. ✔Овој заден спојлер може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен,драматично подобрување на стајлинг и изглед. ✔Превозот : Обично трае 5-10 работни дена испорачуван ЕМС.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.FITMENT : за BMW М2 2014-2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 220i 2014-2018 Спорт Купе Линија 2-Врата 2.0 L 1997 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 220i 2014-2018 База Купе 2-Врата 2.0 L 1997 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 228i 2014-2018 База Купе 2-Врата 2.0 L 1997 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 228i x Drive 2014-2018 База Купе 2-Врата 2.0 L 1997 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 230i 2014-2018 База Купе 2-Врата 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 230i x Drive 2014-2018 База Купе 2-Врата 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW 235i 2014-2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu.Во.l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW M235i 2014-2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW M235i 2014-2018 М Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu.Во.l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW M235i x Drive 2014-2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW M240i 2014-2018 Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC 183 Cu.Во.l6 ГАС DOHC Turbochargedfor BMW M240i x Drive 2014-2018 База Купе 2-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката