• Новак
Fftian Прашка Ранец, Виолетова Океанот Мастило Боја Апстракт Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

Fftian Прашка Ранец, Виолетова Океанот Мастило Боја Апстракт Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа Може Да Се Одржи Вашата Работи Како Чадор, Interphone, Таблети, Копчиња, Картички, Ткиво, Лаптоп, Книги, Облека, Мали Паричник, Закуски, Пенкала, Чаша Вода, Енергија Банка, И Така Натаму.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Body Trendy И Oh-Така-Функционални, Нашите Торба Е Идеален За Секој Од Зафатени Со Професионалните, Мамо, Или Велосипед Messenger Или Отворено Ентузијаст.Тие Се Идеални Подароци За Семејството Мажи Жени, Љубовници И Пријатели, Особено Housewarming, Годишнина, Роденден, Свадба, Денот на Вљубените, Празник, Свадба Партија, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година Е Ден, Денот на Мајката.Добро Навремено Отпор, Стои Тешка Против Носат & Солза Може Да Се Носи Околу, Погоден За Вашето Тело, Тоа Нема Да Се Меша Со Вашето Тело Кога Ќе Работат.Дизајниран За Удобност : Удобно Прилагодливи Рамо, Рака, Нема Повеќе Болка Вратот, Грбот & Рамениците Како Со Ранец!Ергономски Дизајниран, Поместена, Дише Рака Те Прави Заборавајте Сте Дури И Носи Оваа Торба, Можете Да Изберете Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Мулти-Purpose Can Се Користи За Градите Торба, Прашка Торба, Патна Торба, Crossbody Ранец, Рамо Ранец, Секојдневен Daypack Featuring На Ергономски Дизајн, Овој Пакет Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Може Да Вирус Твоите Тело.Практичен Подарок : На Палки За Безбол И Цевки Облик Дизајн Infuses Прашка Торба Со Мода И Индивидуалност, Врз Основа На Функционалност.Минималистички Прашка Торба Со Голем Капацитет : Телото Е 15.Прилагодливи Satchel Рамо Strap Flexible Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Повеќенаменски Crossbody Торба : Се Носат Како Прашка Торба, Crossbody Ранец, Градите Торба, Рака Торба, Патна Торба, Гласник Торба, Секојдневен Daypack, Работа Или Бизнис Торба, Daypacks Или Секојдневниот Живот Торба, Погодна За Вежбање, Јога, Фитнес, Салон, Училиште, Пешачење, Трчање, Одење, Патување Или За Секојдневна Употреба, Само Еден Прашка Торба Ќе Ја Смирите Вашата Рака Слободни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката