• Новак
AileneSLoin Персоналните Кафе Кригла Со Имиња, Исхрана Факти Бабата Кригла, Симпатична Керамички Кригла За Бабата, Дизајн Свој Патување Чај Кригла За Татко Ми, Мајка На Н

AileneSLoin Персоналните Кафе Кригла Со Имиња, Исхрана Факти Бабата Кригла, Симпатична Керамички Кригла За Бабата,

DEN 1502.40
Производот е достапен

Достапност

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате дополнителни информации или имате било какви посебни барања за вашата трансакција.Капацитет : 11 или 15 Унци.Кога ќе кликнете на ДОДАДИ во КОШНИЧКА, вашиот прекрасен кригла ќе бидат достапни за испорака за вашите најблиски веднаш!.КВАЛИТЕТОТ ПРИЛАГОДЕНО КРИГЛА СО ТРАЈНОСТ – Ние сме горди на висок квалитет на нашите производи.БАБАТА КРИГЛА ЗА ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ!Ако се прашувате што да ја добиете вашата мајка, баба, татко, ќерка, син, или сестра за нивниот претстојните роденден, матура, или Божик, нашите новина со врвен квалитет кампување чаши се начин да се оди.Постојат две големини за да изберете од.Оваа персоналните кригла ќе навиваат за нив и да стане близок пријател за нив, на дневна основа.Направени од премиум керамички и испечатени од страна fadeless боја, тоа може да се справи со двете ладни и топли пијалоци, без губење на нејзината боја или печатен текст, и дизајн ќе трае стотици перења.Долги испорака е сега не е голем проблем повеќе!.ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ : Изработени од 100% високо-квалитетни керамички кој е издржлив.Ние правиме максимални напори за да се јавите и да им помогне на што е можно побрзо.НАШИОТ ПРИОРИТЕТ Е ДА СЕ НАПРАВИ СРЕЌНИ.Ова кафе се направени од издржлив керамички која ќе трае цел живот.Ова добро дизајнирани кафе ќе outlast вашата љубов за вашите најблиски.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН И ПОСТОЈАН PRINT - правиме чаши со постојан печатење така може да имаат убава глетка дали сте го држи во десната или левата рака.КОРИСНИЧКИ КРИГЛА ЗА GRANDMAS! – Кликнете на копчето за да ги Прилагодите Сега да се направи посебен кригла со сопствен име за вашето семејство, пријатели, или некој што го сакаат и негуваат.Идеален за кафе, чај, топло чоколадо, какао, и сите други пијалаци.ЗА СЕКОЈА УПОТРЕБА – Тоа може да биде за кафе, чај, топло чоколадо, какао, или дури и како кригла пиво за време на собири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката