• Новак
140PCS 3 Инчен Лакови За Коса Девојки Quatrefoil Печатени Шари Pinwheel Лак Клипови Панделки Бутик Коса Accessorie За Тинејџерите Години Децата Божиќ Подарок (70Colorsx2)

140PCS 3 Инчен Лакови За Коса Девојки Quatrefoil Печатени Шари Pinwheel Лак Клипови Панделки Бутик Коса Accessorie

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

На quatrefoil печатени шари pinwheel лакови за коса девојки тинејџерите се направени на квалитетот grosgrain лента и сите краеви биле топлина запечатени за да се спречи протриване.Косата лакови спроведен со алигатор коса клип цврсто се обезбеди лакови паѓа apark,кабел pinwheel лакови за коса девојки големина : околу 3inches, косата клипови димензии : 4cm.Косата лакови се спакувани на 140pcs (70sets) aslo вклучувајќи цврсти бои и Quatrefoil Шари, бои, малку девојка коса лакови изгледа како убава како принцези носи.Коса поклон клипови за девојки симпатична и добро одлично за девојки коса додаток,или со повик носат или партија облечи, одговара на сите тимови во училиштето затворен Сет на голем спектар на бои за да одговара на вашата облека; Одговара ништо облечен за на ден.Сите краеви се топлина запечатени за да се спречи протриване и да се осигурате дека вашата коса лакови изгледа како убава како принцези носи нив.Ве молиме имајте предвид дека боите и осветленоста на самиот производ може да биде малку поинаков поради monitor settings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката