• Новак
HUYUE 3 Метри Должина од 10cm Ширина Без Лепило Velcros Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Магија Лента Налепница Velcroing (Боја : Боја 05)

HUYUE 3 Метри Должина од 10cm Ширина Без Лепило Velcros Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Магија Лента Налепница

DEN 2354.40
Производот е достапен

Достапност

[Големината треба] Тоа може да се намали во било кој облик да се закачите на било употребливи област или структура.Секое парче е подолго, обезбедување на вас со повеќе сечење опции и повеќе избори. [Долго го користите време] Подолг живот.Треба да треба толку голем и лесен-за-користење животот алатка. [Широко се користи] Овие обновливи кука и јамка ленти може да се користи за да се поправи теписи, душеци, фото рамки, итн.Тие може совршено да се поправат малите објекти каде сакате, и понудата проштална да остатоци, без нокти, нема штета!. [Само-контрола] може да биде раната автоматски, лесен за употреба, лесно да се отвори и силни!. [100% Задоволство] Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволство со производи и шопинг искуство.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Материјал : nylon Size : 3meters должина * 10см ширина ( кука+ јамка)Боја : Исти picture Package : 3meters кука+3meters јамка(10cm ширина)Забелешка : не леплива лепило на грбот.Боја проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката